Folyamatfejlesztési specialista

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk 2008-ban alakult fő profilja a műanyagflakonok gyártása.
A társaság megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik.

Csatlakozz Te is Nyírbátor első családbarát munkahelyéhez!

Tegyük együtt még sikeresebbé vállalatukat!

Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • CI projekteket hajt végre a CI Manager által kiemelt fejlesztési igényeknek és lehetőségeknek megfelelően
  • Aktív közreműködés a LEAN szemlélet és módszertan bevezetésében
  • A termelési folyamatok elemzése, felülvizsgálata, folyamatos fejlesztése (VSM)
  • Kaizen elvek megvalósítása
  • Támogatja a CI Managert a folyamatos fejlesztési projektek eredményeinek nyomonkövetésében, és szükség esetén akciókat hoz létre
  • Minden szinten támogatja a vezetőségi csapatot a folyamatfejlesztési gondolkodásmód előmozdítása érdekében
  • Dokumentáció kezelés, fejlesztés
  • Kapcsolattartás a területek között

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi diploma (LEAN vagy mérnöki)
  • Minimum 1- 3 éves tapasztalat
  • WCM szabványok, üzleti gazdaságtan ismerete
  • Az egészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi szabályok és gyakorlatok ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felelősségtudat
  • Problémamegoldás, analitikus gondolkodás
  • Soha nem adom fel attitűd, rugalmasság
  • Csapatjátékos
  • Jó és határozott szervezői képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes környezet
  • Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
  • Vonzó fizetési csomag (cafeteria, munkába járási támogatás, negyedéves bónusz)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A műanyag-formázási technológiák (EBM és/vagy SBM és/vagy IM) ismerete
  • Pályakezdő esetén duális képzésben való részvétel
  • 2D rajzolóprogram ismerete (CAD)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Folyamatmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Nyírbátor