Folyamatfejlesztési koordinátor

  • Cég neve

    O.F.SZ. Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A folyamatfejlesztési csapat működési folyamatainak kialakításában való aktív részvétel,
  • E2E folyamatfejlesztő Workshopok vezetése a folyamatban érintettek bevonásával, stakeholder menedzsment,
  • Folyamatok hatékonyságának mérése, és fejlesztésére vonatkozó javaslatok kidolgozása,
  • Folyamatfejlesztési és hatékonyságnövelő rendszer működtetése,
  • Részvétel a folyamatszabályozási rendszer bevezetésében,
  • Részvétel a folyamatok rendszerbe történő integrálásában,
  • Dolgozói teljesítményértékelő rendszer támogatása és fejlesztése,
  • Javaslatok a KPI-ok körére és célértékeire,
  • Változáskezelés, új folyamatok kialakításának és megszilárdulásának támogatása,
  • Folyamatokkal, rendszeralkalmazással kapcsolatos ismeretek átadása,
  • Felkészítő, oktatóanyagok (e- learning) kialakítása, véleményezése,
  • Ötletmenedzsment bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, folyamatszervezési tanulmányok,
  • Legalább 3 év üzleti folyamatok felmérésében szerzett tapasztalat,
  • Folyamat és szolgáltatás és ügyfélközpontú szemlélet,
  • Projektmenedzsment tapasztalatok,
  • Jó problémamegoldó, konfliktuskezelési készség,
  • Prioritások mentén történő, fókuszált munkavégzés,
  • Igény az önálló, felelősségteljes munkavégzésre,
  • Magas szintű Microsoft Office ismeretek.

Előnyt jelent

  • Lean, BPR, Kaizen, Service design, VSM tapasztalat,
  • Banki rendszerek ismerete.

Amit kínálunk

  • Egy innovatív, legfrissebb piaci trendeket követő vállalatnál van lehetőséged folyamatfejlesztőként a dinamikus növekedést segíteni, támogatni.
  • A kreatív gondolkodás és folyamatos fejlesztés itt nem lehetőség, hanem elvárás.
  • Agilis csapat részese lehetsz.
  • Változatos programok gondoskodnak a közösségépítésről.

Céginformáció

Magyarország legambiciózusabb pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi banki működést szeretnénk megvalósítani.
Innovatív és sokoldalú, készpénz helyettesítő megoldásokat biztosító társaságunk HR szervezetébe keresünk munkatársat, májusi kezdéssel Folyamatfejlesztési koordinátor pozícióba.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.