Folyamat szakértő (PLC programozói tudással)

  • Cég neve

    Bosch Group

  • Munkavégzés helye

    3397 Magyarország Maklár, Havasi László utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Folyamat szakértő PLC programozói tudással

A Boschnál kiváló minőségű, lelkesedést kiváltó és az emberek életét gazdagabbá tevő technológiák és szolgáltatások kigondolásával formáljuk a jövőt. Sziklaszilárd ígéretet tettünk dolgozóinknak: együtt fejlődünk, élvezzük a munkánkat, és kölcsönösen inspiráljuk egymást. Üdvözlünk a Boschnál.

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. egri és maklári gyára autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon a világ legnevesebb autógyárai számára. Az „Életre tervezve” mottóval összhangban az automatizált vezetés megteremtésén, a jövő önvezető autóinak megvalósításán dolgozunk.

A Te feladataid:

  • Cégünknél üzemelő egyedi célú berendezések, robotcellák és gyártóeszközök programozása áttervezés esetén
  • PLC programok fejlesztése
  • HMI megjelenítés fejlesztése
  • Egyéb automatizálási eszközök programozása (Robot, szervo, kamera stb)
  • Műszaki terv dokumentációk készítése

Képzettség

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus/egyéb releváns végzettség)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Siemens PLC-ben való jártasság
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Proaktivitás és csapatszellem
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, modern és inspiráló munkakörnyezet, vállalati kantin.
  • Versenyképes kompenzációs csomag: Éves bónusz, SZÉP kártya juttatás, jubileumi bónuszrendszer, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények.
  • Rugalmas munkavégzés, home office támogatás
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, egyéni karrierút
  • Sport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység.
  • Munkatárs ajánlási program
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjárat
  • Folyamatos képzési lehetőség a Bosch képzési és fejlesztési rendszerének köszönhetően
  • EAP – Számíthatsz ránk! program - A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában.
  • Speciális egészségügyi szűrőprogram.

Kérlek, amennyiben van lehetőséged, angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • PLC programozó

Váltsd valóra!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.