Földmunkás - Gépkezelő

  • Cég neve

    "GÉPVILLÉP" Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • szerelési munkákhoz kapcsolódó földmunkák kézi és munkagépes (nyomvonal ásás, tereprendezés-helyreállítás) kifogástalan minőségben történő elvégzése
  • út- és járda alap, valamint térburkolat helyreállítás

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • bejárás támogatás
  • stabil, megbízható munkahely
  • fiatalos/családias légkör

Céginformáció

Az energiaszektorban jelentős piaci részesedéssel rendelkező 30 éves múltra visszatekintő cégcsoport SZEGEDI telephelyére, hosszútávra keres FÖLDMUNKÁS -GÉPKEZELŐ munkatársat.

Fő tevékenységünk a kis- és középfeszültségű villamos-hálózatok tervezése, létesítése és üzemeltetése, de a villamos-energia felhasználás csaknem minden területén nyújtunk - minősített, integrált vállalatirányítási rendszerben - mérnöki-, szakértői- és szerelői szolgáltatást.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és fontos tényező döntésében egy hosszútávon kiszámítható és stabil munkahely, várjuk önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.