Földmunkagép kezelő

  • Cég neve

    Gerulus Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Földmunkagépek kezelése országszerte útépítéseken, autópályaépítéseken, sóder, illetve kőbányákban (forgókotró, homlokrakodó, dózer)

Elvárások

  • 1-2 éves gépkezelői tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Földmunkagépek ismerete
  • Útépítésben, bányászatban szerzett tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és annak éves felülbírálása
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási költség támogatása
  • Munkaruházat biztosítása
  • Szállás biztosítása a munkaterület közelében

Céginformáció

Cégünk több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik útépítésben és mélyépítésben. Ezek mellett sóderbányák és kőbányák művelésével és a kész termékek értékesítésével is foglalkozik. Az útépítés területén a lakossági utcáktól kezdve egészen autópályák építéséig terjed a mi munkánk/terjednek a mi munkaköreink. Kizárólag saját eszköz használatával dolgozunk és ezekre keresünk megfelelő munkaerőt.

Jelentkezni a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzával tud a "Jelentkezem" gombra kattintva.