Földmunkagép Értékesítő (Nyíregyháza, Miskolc, Debrecen térsége)

  • Cég neve

    Navik Alfa Kft

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

TÉGED KERESÜNK, ha profi értékesítő akarsz lenni és sok pénzt keresni.
Cégünk több, mint 30 éves tapasztalatával segítünk Neked abban, hogy a siker útján elindulhass!

Amennyiben szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol a munkád eredménye csak tőled függ, GYERE ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK.

Terület, ahol a munkádat végzed: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye

  • cégünk magas minőségű termékeinek képviselete (japán TAKEUCHI, stb.)
  • meglévő partnereinkkel kapcsolattartás és az új partnerek felkutatása
  • az értékesítéséhez kapcsolódó ajánlatok, szerződések elkészítése, dokumentálása
  • az ügyletek önálló, felelős lebonyolítása a teljes értékesítési szakaszban
  • termékbemutatók szervezése és lebonyolítása
  • termékeinkkel kapcsolatos műszaki tanácsadások végzése

Elvárások

  • min. 2 éves értékesítési tapasztalat
  • közép vagy felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • képesség kitartó önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • nyitottság új ismeretek befogadására
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • teljes támogatást munkádhoz
  • kezdő alapbér + jutalék + cafetéria (próbaidő után)
  • autó + mobiltelefon + notebook
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • biztos háttér

Céginformáció

Társaságunk magas minőségű építőipari gépek forgalmazásával, szervizelésével, bérbeadásával és alkatrészek értékesítésével foglalkozik. Fő termékeink a japán TAKEUCHI földmunkagépek, INDECO bontókalapácsok és ezek kiegészítő berendezései.

A Navik Alfa Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet, családias környezetet és fiatalos lendületet biztosít munkatársainak. A folyamatos tanulás, a teljesítmény alapú fejlődési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a Navik Alfa Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Csak küldd el a fényképes önéletrajzod és pályázd meg az állást még ma!