Menzies Aviation (Hungary) Kft. logo

Földi utaskezelő (Check-in) – Repülőtér

  • Cég neve

    Menzies Aviation (Hungary) Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szereted a pörgős és változatos feladatokat és vonz a repülőterek izgalmas világa?

Akkor csatlakozz a Menzies Aviation Kft. csapatához,
Földi Utaskezelő (Check-in) pozícióba!

Főbb feladatok, munkák

A földi utaskezelő munkakör során az utasfelvétel és beszállítás lebonyolítása, az útlevelek ellenőrzése és az utasok tájékoztatása lesz a fő feladatod!
Természetesen mindezt megelőzi egy 1,5 hetes elméleti oktatás, ahol profi oktatóktól tanulod meg a munkakör minden csínyját-bínját. Ezt követően 1 hónapig egy tapasztalt kolléga lesz veled, aki segít elsajátítani az elméletben megtanultakat a gyakorlatban is.

Kicsit bővebben a feladataidról:

  • Te ellenőrzöd majd az utasok útlevelét, hogy az adott országba beléphet-e. Ehhez egy szuper kézikönyv áll a segítségedre, amibe mindig bele tudsz majd nézni, ha elakadnál.
  • Leméred a poggyászokat, hogy mindenki annyi súlyt vigyen magával, amennyit a repülőjegyével megvásárolt. Túlsúly esetén plusz díjat kell fizetnie, amit az ügyfélszolgálati pultunknál tud majd megtenni.
  • Regisztrálod az utasokat a járatra, befoglalod az ülőhelyüket és kinyomtatod a beszállókártyájukat. Tájékoztatod őket, hogy melyik kapunál hány órakor kezdődik a beszállítás.
  • Beszállítás alkalmával ellenőrzöd a beszállókártyákat, hogy valóban az adott járatra szól-e, illetve a kézipoggyászukat, hogy a légitársaság által előírt méretnek, darabszámnak megfelel-e.

A csapatról:
Több, mint 200 repülőtéren vagyunk jelen, és már Budapesten is 500 fős csapattal dolgozunk.
Sokan vagyunk, a társaság összetartó és fiatalos, ezért biztos, hogy te is meg fogod találni a saját társaságodat, leendő barátaidat.

Pár dolog, amire készülj fel:

  • Időnként lesznek túlóráid, de ezeket korrektül ki fogjuk fizetni! A repülőtér egy ilyen üzem, járatkésés,- törlés esetén előfordulhat, hogy bent kell maradnod tovább.
  • A beosztásod a repülőgépek menetrendjéhez fog igazodni, amit minden hónap 20. napján kézhez kapsz a teljes következő hónapra vonatkozóan. Havonta általában egy szabad hétvégével tudsz kalkulálni. A szabadnapjaid többsége hétköznapra fog esni, legalább tudsz hivatalos ügyeket is intézni! :)
  • Több műszakban fogsz dolgozni. Viszont ha 22:00 után végzel vagy 06:00 előtt kezdesz, akkor fizetjük a taxi költségedet, hogy mielőbb hazaérj. Ha autóval jönnél, a repülőtéri parkolási költségedet is mi álljuk!
  • Sokat fogsz tanulni az első pár hónapban, és később is lesznek váratlan helyzetek, de a kollégák és az oktatók mindig a segítségedre lesznek.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Ha van legalább középfokú végzettséged és kommunikációs szintű angol nyelvtudásod
  • Ha jól tudsz alkalmazkodni a változatos munkaidőhöz és nem vagy stresszes alkat
  • Ha szeretsz csapatban dolgozni, de képes vagy önálló döntéseket is hozni
  • Ha nem okoz gondot, hogy kezdetben inkább hajnali műszakban fogsz dolgozni
  • A többit mi majd megtanítjuk neked!

Amit kínálunk

  • A fizetésedet bónuszokkal, extra jutalmakkal egészítjük ki, hogy megköszönjük a jó munkádat.
  • 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén az alapbéredet 40%-os bérpótlékkal egészítjük ki.
  • Cafeteria - már a második hónaptól, Szép kártyára fogod kapni.
  • Számos hazai wellness szállodába foglalhatsz szállást kedvezményesen, illetve kedvezményesen vásárolhatsz fitnesz vagy uszoda bérletet is.
  • Kényelmes és elegáns megjelenésű munkaruha szettet kapsz a belépési csomag részeként.
  • A túlóráidat mindig korrektül kifizetjük!
  • Lehetőség, hogy külföldön is kipróbáld magad! Ha jól végzed a munkád, 3 év után támogatjuk a Menzies bármely küldföldi bázisára történő áthelyezésedet.
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség vár rád! Mi örülünk, ha valaki ambíciózus, és itt a nyelvtudásodat is aktívan fogod használni és fejleszteni.
  • Nálunk minden szerda gyümölcsnap, hogy egészséges legyél! :)

Úgy érzed, hogy testhez álló lenne számodra a feladat?
Akkor kattints a „jelentkezem” gombra, és küldd el az önéletrajzodat!