Főkönyvi könyvelő gyakornok | Budapest, IX. kerület (WHC021939) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest, IX. kerület

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • Havi zárások és számlaelemzések készítése
    • Napi szintű kapcsolattartás a főkönyvelővel és a számviteli osztállyal
    • Főkönyvi műveletek elvégzése
    • Segítség nyújtás az elszámolások elemzésének elkészítésében
    • ERP-ben határidők ellenőrzése és betartatása

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony számviteli vagy pénzügyi területen
    • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés
    • Adatelemzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

    •  Br. 2100 Ft-os órabér
    • Rugalmas munkaidő - heti 20 órában (betanulás után hibrid munkavégzés)
    • Hosszútávú diákmunka és fejlődési lehetőség
    • Szakmai gyakorlati hely, segítség a szakdolgozat írásban

Céginformáció

Partnercégünk világszerte vezető szerepet játszik a fémcsomagolások területén, több mint 60 telephellyel és közel 8000 embert foglalkoztat. Az ügyfelek sokféle körét szolgálja a különféle végpiacokon, mint például élelmiszer, tenger gyümölcsei, állateledel, táplálkozás, szépségápolás és személyes gondoskodás, háztartási ápolás és prémium italok. Dinamikus, lendületes gyakornokot keresünk, aki szívesen megismeri gyártó cégünket az informatikai részleg támogatásával.