Főkönyvi könyvelő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Van tapasztalata könyvelésben, ezen belül tárgyi eszközökkel is és szívesen ismerne meg egy sajátos, izgalmas területet? Amennyiben IGEN, ezen felül fontos Önnek a támogató, empatikus vállalati kultúra, a nyugodt munkakörnyezet és a stabil, tervezhető munkaidő, akkor csatlakozzon Partnerünkhöz! A piacvezető vállalat hazánkban működő 10 legnagyobb olasz cég egyike. Budaörsi központja hűtött és fagyasztott élelmiszerek raktározásával, belföldi és nemzetközi szállításával, disztribúciójával foglalkozik. 150 ezer négyzetméteres, modern telephelyét folyamatos, nagy volumenű beruházásokkal fejleszti. Most pénzügyi csapatuk újabb, tapasztalt tagját keressük az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő - és kimenő számlák, bank könyvelése.
  • Tárgyi eszközök kezelése (jelentős állománnyal rendelkezik a cég a beruházások kapcsán): aktiválás, kivezetés, selejtezés, leltározás, értékcsökkenés elszámolás, valamint lízingek és hitelek kezelése.
  • Időbeli elhatárolások, átvezetések könyvelése.
  • Főkönyv teljes körű ellenőrzése, analitikák egyeztetése.
  • ÁFA bevallás, Társasági adóbevallás elkészítése.
  • Mérlegdokumentáció elkészítése.
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban.
  • Statisztika készítése a KSH részére, MNB jelentések.
  • Szakterületét érintő törvényi és egyéb jogszabályi változások folyamatos nyomon követése, a változások aktualizálása.
  • Külső bérszámfejtő irodával bérfeladások egyeztetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú pénzügyi/számviteli főiskolai/egyetemi végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és aktív regisztráció.
  • 3-5 év könyvelési, számviteli területen szerzett tapasztalat.
  • Tárgyi eszközök kezelésében szerzett gyakorlat.
  • MS Office programcsomag (különösen Excel és Word) haladó felhasználói szintű ismerete.
  • Megbízható, felelősségteljes és precíz személyiség.
  • Önálló döntésképesség (a feladatkörök jól elhatároltak a csapaton belül).

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz és felelősségi szinthez illeszkedő bérezés.
  • Év végi prémium.
  • Munkába járás támogatása.
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér és biztonság.
  • Nyugodt munkakörnyezet és kiszámítható időbeosztás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budaörs
  • Munkaidő: fix munkaidő Hétfő-péntek 8:00-16:30
  • Jelentkezzen szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: