Főkönyvelő helyettes

  • Cég neve

    ÚJHÁZ INFORMATIKAI KFT.

  • Munkavégzés helye

    Győr-Moson-Sopron megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az ország meghatározó építőanyag kereskedelmi cégcsoport központja
keresi új munkatársát

munkakörben.

Olyan fontos feladatokat bíznánk Rád, mint

  • A szervezet számviteli folyamatainak rendszerben történő összehangolása
  • A könyvelési csoport munkájának koordinálása, szervezése, felügyelete
  • A csoportba tartozó társaságok könyvelési feladatainak koordinálása, ellenőrzése, támogatása
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való részvétel
  • Éves beszámolók összeállítása
  • Adóbevallások elkészítésének koordinálása
  • A társaságok konszolidációs munkafolyamatainak előkészítése
  • Könyvvizsgálatokon, adóhatósági és egyéb hatósági ellenőrzésekben való aktív közreműködés
  • A jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Főkönyv és analitika folyamatos egyezőségének fenntartása, az előírt határidők szerinti egyeztetése, eltérések kivizsgálása
  • Belső szabályzatok betartása és betartatása a területen
  • Jelentések, riportok, kimutatások és statisztikák készítése
  • Társterületekkel való szoros együttműködés

Azt a munkatársat keressük, aki

  • Felsőfokú közgazdasági (főiskolai vagy egyetemi) végzettséggel
  • Mérlegképes könyvelői és/vagy adótanácsadói vizsgával
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (Word, Excel)
  • Vállalatirányítási és könyvelői programok ismerete
  • Min. 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett vezetői gyakorlat
  • Kiváló szervező- és irányítói képességek
  • Kimagasló precizitás és rendszerszintű gondolkodás
  • Gyors alkalmazkodóképesség, határozottság és döntési képesség
  • kiváló kommunikációs és együttműködő képesség

A fentiekért cserébe

  • havonta fix bér mellett évente egy alkalommal teljesítmény bónuszra lehetsz jogosult, megfelelő eredmény elérése esetén;
  • hozzájárulunk pihenésedhez extra szabadnapokkal,
  • munkavégzési helyed a győri modern felújított épületünk lenne, ahol a napi kávédról, teádról gondoskodunk;
  • akár heti 3 nap home office-t igényelhetsz, ehhez szükséges eszközöket biztosítunk;
  • Dinamikus és támogató munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Stabil és növekvő vállalat

Egyéb információ

Fontos, hogy légy… precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes; gyakorlatias szemléletű, pro-aktív; Terhelhető,

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr