NTH Nemzeti Tőkeholding Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Főkönyvelő helyettes

  • Cég neve

    NTH Nemzeti Tőkeholding Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kapás utca 6-12.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A csoportba tartozó társaságok (alapkezelő, tőkealapok) könyvelési feladatainak koordinálása, ellenőrzése, támogatása
  • Éves beszámolók összeállítása;
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való részvétel,
  • A jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása,
  • Adóbevallások elkészítésének koordinálása,
  • A társaságok és a tőkealapok konszolidációs munkafolyamatainak előkészítése (konszolidációs csomag összeállítása),
  • Részvétel az EU támogatások költségelszámolásának összeállításában,
  • Könyvvizsgálatokon, adóhatósági és egyéb hatósági ellenőrzésekben való aktív közreműködés,
  • Eseti kimutatások, riportok készítése,
  • Társterületekkel való szoros együttműködés,
  • A vállalat pénzügyi-számviteli folyamatainak alakítása, annak betartatása (pl. Gazdasági területhez tartozó szabályzatok elkészítése, aktualizálása, betartása)

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Legalább 7 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Adózásra vonatkozó jogszabályok ismerete, önálló értelmezése a munkavégzés során,
  • Adóbevallások, éves zárások, beszámolók elkészítésében szerzett tapasztalat,
  • MS Excel, Word programok magabiztos ismerete
  •  munkavégzés,
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent

  • IFRS végzettség;
  • KKV szektorban szerzett munkatapasztalat;
  • Rugalmas munkakezdés;

Amit kínálunk

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör
  • Kiemelkedő cafeteria juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az NTH Nemzeti Tőkeholding Zrt. küldetése, hogy a hazai és nemzetközi versenyképesség kulcsaként minél több hazai vállalkozás tőkeerősen fejlődjön.
Ennek érdekében a holding csoporttagjai – az MFB Invest Zrt. és az EXIM Invest Zrt., valamint leányvállalataik – közvetett tőkebefektetéseket és közvetlen vállalatfinanszírozásokat valósítanak meg, miközben az NTH biztosítja számukra és egyúttal a teljes állami tőkével érintett finanszírozási szektor számára a stratégiai keretrendszert, a hatékony működést. Erősíti a vállalkozások sikerre vitelét, ösztönzi a hazai innovációt és a munkahelyteremtést, elősegíti a magyar cégek régiós piacokon történő terjeszkedését, ezáltal a teljes hazai gazdaság növekedését.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát!