Főkönyvelő helyettes

  • Cég neve

    Betegápoló Irgalmas Rend

  • Munkavégzés helye

    1023 Budapest, Frankel Leó út 54.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A rend budapesti kórházában a pozíciót betöltő személy segíti a főkönyvelő munkáját, illetve önállóan dolgozik a következő témákban:

  • A könyvelési csoport munkájának szervezése, felügyelete
  • Az ügyviteli rendszer könyveléssel kapcsolatos moduljainak felügyelete
  • Főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezőségének ellenőrzése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, beruházás üzembe helyezése
  • Bevallások, beszámolók határidőre történő elkészítése
  • Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
  • Havi, évközi és éves zárások elkészítése
  • Jelentések, riportok, kimutatások és statisztikák készítése a vezetőség felé
  • Magyar számvitel szerinti éves beszámoló elkészítése
  • Kapcsolattartás bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval és külső partnerekkel
  • Részvétel a hatósági ellenőrzéseken

Elvárások

    • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági vagy számviteli végzettség
    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Minimum 5 év szakirányú szakmai tapasztalat közép- vagy nagyvállalati környezetben
    • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
    • Számviteli-, adózási- és munkaügyi jogszabályok ismerete
    • Naprakész számviteli- és adójogi ismeretek
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Vezetői kompetenciák
    • Magas stressztűrő képesség
    • Önálló, precíz munkavégzés
    • Gyors, analitikus gondolkodásmód
    • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

    • középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk

    • stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés
    • versenyképes fizetés

Céginformáció

A pályázat során intézményünk kapui nyitva állnak mindenki előtt felekezettől, hitvallástól függetlenül.

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ ANYAGOK:
-          részletes szakmai önéletrajz, melyen kérjük a bérigényt feltüntetni,
-          motivációs levél,

Jelentkezésével hozzájárul, hogy a pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék.
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 31.
A pályázat elbírálása: a benyújtási határidőt követő 30 napon belül.