Főkönyvelő

  • Cég neve

    Fortuna Manager Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A teljes számviteli részleg szakmai és operatív irányítása és ellenőrzése
  • A cégcsoport számviteli, könyvelési, pénzügyi és adózási területének felelősségteljes irányítása
  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés felügyelete és irányítása, napi könyvelési feladatokban való részvétel
  • Felelősség az adó-és számviteli jogszabályok betartásáért, az adótörvények változásainak figyelemmel kísérése és a változásokkal kapcsolatos tennivalókra javaslatok tétele
  • Számviteli és pénzügyi szabályzatok elkészítése, illetve naprakészen tartása
  • Az összes törvényben meghatározott jelentés határidőre történő biztosítása (pl: mérleg, adók, ÁFA, stb.)
  • Beszámolók, adóbevallások elkészítésében közreműködés
  • Konszolidáció előkészítése, koordinálása, és elkészítése
  • Jelentések, kimutatások készítése a felső vezetés számára
  • Banki monitoringhoz adatszolgáltatás
  • Főkönyvi könyvelés ellenőrzése, könyvelése
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal és a könyvvizsgálókkal; ellenőrzéseken való aktív részvétel
  • Auditok előkészítése
  • Szerződések számviteli és adójogi szempontú véleményezése
  • Bankgaranciák ügyintézése
  • Alapítványi támogatások és TAO támogatások ügyintézése

Elvárások

  • Aktív mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év főkönyvelői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízhatóság és terhelhetőség
  • Elemzőkészség
  • Csapatjátékos, támogató attitűd

Előnyt jelent

  • Építőipari tapasztalat
  • Microsoft Dynamics Business Central ismerete

Amit kínálunk

  • Professzionális környezetet
  • Fejlődési, tanulási lehetőséget egy stabil vállalatnál
  • Szakmai, nyelvi és készségfejlesztő képzéseket
  • Versenyképes jövedelmet
  • Egyéb béren kívüli juttatásokat
    • Cafetériát
    • Magánegészségügyi szolgáltatást (éves szűrővizsgálattal)
    • Bónuszt
  • Barátságos, támogató kollégákat
  • Vállalati rendezvényeket, csapatépítő programokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Cégünk több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési, építési projektben működött közre hazai és nemzetközi piacon

Az "jelentkezem" gombra kattintást követően várjuk a magyar nyelvű önéletrajzot!