Fogyóelektródás Ívhegesztő

  • Cég neve

    TS Hungaria Kft

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vasúti teherkocsik és részegységeinek hegesztéses javítása;
  • Hegesztési feladatok elvégzése 2 műszakos munkarendben
  • Sarok- és tompavarratos kötések készítése;
  • Minősítések folyamatos megújítása (100%-ban támogatott).

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettséged vagy ívhegesztő tanfolyamod (VFI);
  • Van hegesztési tapasztalatod;
  • Van műszaki rajzismereted;
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de egyedül is megállod a helyed;

Előnyt jelent

  • Hegesztői minősítés

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi hátterű cég, válsághelyzetekben is stabil iparág
  • Elsődlegesen járműjavítási tevékenységet végzünk, ami biztonságot jelent munkavállalóinknak is a csak új gyártással foglalkozó iparágakkal szemben
  • Nagyon jó munkahelyi közöség
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatokkal vagy 25 Ft/km költségtérítés autóval, ha nem Miskolcon élsz
  • OTP SZÉP kártya cafetéria;
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta maximum 30% is lehet az elért céloktól függően.
*Miskolc közigazgatási határán kívül eső településekről

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A TS Hungaria Kft. az ÖBB csoport teherfuvarozási üzletága, a Rail Cargo csoport tagjaként a vasúti járműjavítás terén működik.
Csapatunk bővítésére
fogyóelektródás ívhegesztő
munkakörbe keressük jövőbeli munkatársunkat

A JELENTKEZEM gombra kattintva az önéletrajz elküldésével.