Fogászati szakasszisztens

  • Cég neve

    SoulDental Fogászat

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest, Bimbó út 139.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Igényes, II. kerületi felnőttfogászati rendelőnkbe keressük új fogászati szakasszisztens kollégánkat. Több mint húsz éves múlttal rendelkezünk, és a szakmában elismert fogászatként Veled is hosszú távra tervezünk.
Úgy érzed, hogy talpraesett, empatikus személyiség vagy, szereted a változatos feladatokat és jól kommunikálsz a páciensekkel, akkor nálunk a helyed!

Elvárások

Téged keresünk, ha magadra ismersz:
  • már több éves tapasztalatod van fogászati szakasszisztensi munkakörben;
  • van ellátás a konzerváló fogászaton túl is, és ebben te is szívesen részt veszel – fogszabályozás, parodontológia, endodoncia;
  • nem okoz gondot a váltakozó munkarend;

Előnyt jelent

  • hosszú távú munkalehetőséget keresel;
  • munkádra, megjelenésedre igényes vagy;
  • fontos számodra, hogy értékelnek, elismernek és hogy munkáddal értéket teremtesz.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • magasan képzett fogorvosok;
  • jó hangulatú, családias légkör és egy barátságos összetartó csapat;
  • kellemes, igényes munkakörnyezet
  • munkaruha
  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A SoulDental Fogászat modern diagnosztikai és technológiai háttérrel a fogászati kezelések széles skáláját kínálja. Fogorvosaink minden egyes szakterület egy-egy kiemelt specialistájaként team munkában dolgozva kínálnak komplex megoldást a fogászati problémákra. Jó asszisztens nélkül azonban nem tudjuk azt a szakmai színvonalat megteremteni, amit célul tűztünk ki magunk elé. Ha számodra is fontosak ezek az értékek, és szereted a szakmai kihívásokat, légy része te is csapatunknak.

A jelentkezés gombra kattintva bérigény megjelölésével küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.