Fogászati asszisztens

  • Cég neve

    SANIS-MED BT.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Kristály utca 4.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Fogászati asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában:
  • Páciensek személyes fogadása
  • Vizsgálathoz szükséges anyagok és eszközök előkészítése
  • Töméseknél, gyökérkezelésnél, fogeltávolításnál, fogpótlásnál, valamint implantációhoz fűződő protetikai ellátásnál történő asszisztencia a fogorvos mellett (tehát egészségügyi munkakörről van szó, nem pedig adminisztratívról!)
  • Rendelő és az eszközök sterilen tartása
  • Fogászati adminisztráció teljeskörű ellátása, fogászati szoftver kezelése
  • Páciensekkel való kapcsolattartás, időpontegyeztetés

Elvárások

  • Szakirányú, fogásztati asszisztensi végzettség ELENGEDHETETLEN!
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Szorgalmas, teherbíró, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Páciensközpontú, empatikus hozzáállás
  • Szakmai elhivatottság

Előnyt jelent

  • Legalább 1-2 éves releváns, fogászati asszisztensi munkatapasztalat
  • Magánfogászatban szerzett gyakorlat, implantációk protetikai hátterének ismerete, asszisztenciájában való jártasság
  • Fogászati szoftver kezelése
  • Esetleg dentálhigiénikus végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Bejelentett munkaviszony, szabad hétvégék és ünnepnapok
  • Versenyképes bérezés
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési lehetőségek

Céginformáció

Az Ép-Dent Fogászati Klinika 2003 óta áll a páciensek szolgálatában teljeskörű fogászati-, szájsebészeti- és protetikai szolgáltatással egy helyen. Ez idő alatt folyamatosan arra törekedtünk, hogy a belénk vetett bizalmat maximálisan megszolgáljuk.
Fogászati rendelőink több telephelyen barátságos, kellemes környezetben vonultatják fel a fogászatban elérhető legkorszerűbb, innovatív eszközöket, gépekettechnológiákat. Nagy hangsúlyt fektetünk az esztétikai fogászati szolgáltatásokra is, többek között: a fogfehérítés, fogékszer, hellbo-kezelés, vagy akár a cirkónium korona alkalmazásával.

Fényképes szakmai önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintással.