Fogászati asszisztens

  • Cég neve

    RMC Fogászati Központ

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest, Gábor Áron utca 74.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Asszisztensi feladatok ellátása
    • Orvos melletti rendelés támogatása
    • Kórlap megírása, árajánlatok készítése, ügyfél dokumentáció kezelése
    • Páciens ellátása az orvos utasításának megfelelően
    • Rendelőhelyiség és eszközök fertőtlenítése
    • Páciens ellátásával kapcsolatos szervezési feladatok ellátása
    • Fogtechnikával való kapcsolattartás és adminisztráció
  • Páciensekkel való telefonos kommunikáció a kezelés végig kísérése miatt

Elvárások

  • szakirányú végzettség

Előnyt jelent

  • hasonló szakmai területen szerzett tapasztalat
  • aktív középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséget és rendszeres képzéseket,
  • közös munkát több szakterület (pl. fogszabályozás, szájsebészet, parodontológia, implantológia, esztétikai fogászat) kiváló szakembereivel
  • rugalmas foglalkoztatottsági lehetőségeket (alkalmazottként vagy részmunkaidősként)
  • egy jó hangulatú, szuper csapatot

Céginformáció

Az RMC Clinics 100 orvossal, 60 szakterületen, magas szakmai színvonalon és több, mint 20 éve figyel páciensei egészségére. Fogászati Központunk összetartó, szenvedélyes csapatába, rugalmas foglalkoztatási feltételekkel keressük a páciens- és egészségközpontú gyógyítás mellett elkötelezett kollégáinkat.