E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Főelosztóhálózati és alállomási projektirányító (Győr)

    E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az Áramhálózati regionális központ meghatározó szerepet lát el az észak-dunántúli régió fogyasztóinak és kiserőműves csatlakozásainak, áramhálózati beruházásainak, létesítéseinek megtervezésében, a projektek ütemezésében és megvalósításuk irányításában. Regionális szinten optimalizálja a beruházási tevékenységet és biztosítja az üzleti (mérőn túli) szolgáltatások folyamatos fejlesztését. Jelenleg az Áramhálózati regionális központ beruházási szakterületének csapatába keresünk a nagyfeszültségű távvezetékeink építéséért felelős projektirányítót.

Feladatok:

Nagy beruházási összértékű távvezeték létesítési, rekonstrukciós beruházási projektek vezetése. A koordináló szerep ügyfeles munka esetében a szerződés elfogadásától -, nem ügyfeles munkák esetében a tervfeladatlap létrejöttétől a tervezési, beszerzési, anyagbiztosítási, kivitelezési folyamatokon keresztül a műszaki, gazdasági elszámolási feladatokig (aktiválás) tart.

Fő feladatok:

  • projekt ütemterv elkészítése, véghatáridő biztosítása,
  • feladatok, ütemek kontrollja (időben megtörténik, aminek kell),
  • elvárt folyamat szerinti lefutás és értintettek bevonásának biztosítása (projektcsapat felállítása),
  • döntés előkészítése változás esetén és előterjesztése a döntéshozók felé,
  • elakadások eszkalálása,
  • transzparencia és információáramlás biztosítása,
  • riportok, beszámolók összeállítása,
  • folyamatos kapcsolattartás a projektbe bevont szervezetekkel,
  • projekt megbeszélések összehívása, nyomon követése,
  • beruházás kiírása (terveztetés, kivitelezés),
  • hatósági engedélyek beszerzése,
  • tenderezés-bírálat,
  • vállalkozók kiválasztása,
  • szerződéskötés,
  • kiviteli tervek zsűriztetése, ellenőrzése,
  • helyszíni bejárás, minőségi ellenőrzés ,
  • részvétel az üzembehelyezéseken,
  • műszaki átadás-átvétel, üzembe helyezés lebonyolítása, zárása,
  • utókalkuláció.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év szakma specifikus munkatapasztalat
  • Villamos műszaki ellenőri végzettség (ME-EN-VI) megléte előnyt jelent. Amennyiben a jelölt ezzel nem rendelkezik, kötelezettség vállalás szükséges annak 1 éven belüli megszerzésére
  • Szakma specifikus szoftverek (AutoCAD) ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Projektvezetési ismeretek, gyakorlat
  • Alapszintű főelosztóhálózati technológiai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Győr

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök