Fodrász

  • Cég neve

    White Rose Szépségszalon Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Hegedűs Gyula utca 89.

  • Fizetés

    Nettó 200e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Délutáni órákra (15-20 óra között), illetve szombati napokra keresünk részmunkaidős fodrász alkalmazottat. Hosszú távú munkalehetőség, szeptembertől teljes munkaidőben. Beosztás: egyik héten 3x5 óra délután, másik héten 3x5 óra délután plusz szombat 9-18 óráig.
Feladatok: frizurák elkészítése, vendégek udvarias kiszolgálása, adminisztratív feladatok ( nyugta, számla írás, foglaló rendszer kezelése).

Elvárások

Minimum 2-3 év munkatapasztalat.
Precizitás.
Magabiztos hajvágó alapismeretek.
Nem baj, ha nem megy a szőkítés/ balayage festés, de legyenek meg az alapvető hajfestő ismeretek.

Előnyt jelent

Vannak külföldi vendégeink, így az angol nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Rendszeres szakmai továbbképzéseken való részvétel. ( Schwarzkopf Professional, Moroccanoil)
Bejelentett, alkalmazotti jogviszony.
Alapfizetés: 200.000 Ft, heti átlag óraszám 19,5 óra.
Teljesítményarányos extra juttatás.
Az olló kivételével a szükséges eszközöket biztosítjuk.
Vendégkörünk van, így biztosan nem fogsz unatkozni.
Hosszú távú munkalehetőség, szeptemertől teljes állásban.
Kellemes munkakörnyezet, családias hangulat.
Prémium termékek használata.

Céginformáció

Szalonunk immár 8 éve működik a Hegedűs Gyula utcában, és további bővülés céljából keressük csapatunk új tagját. Számunkra dolgozóink elégedettsége épp olyan fontos, mint vendégeinké, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy kellemes, felszerelt környzetet biztosítsunk fodrászainknak, hogy megteremtsük a pihenés lehetőségét is a munka mellett, és hogy egy olyan közösséget alakítsunk ki, amelyben jól érezzük magunkat, vendégként és dolgozóként egyaránt. Szalonunkban a Schwarzkopf Professional hajfestékeivel dolgozunk ,emellett  a Moroccanoil és az Olaplex termékei is fellelhetők, hiszen kiemelt igény van vendégeink részéről a hajkezelésekre is.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérlek küldd el fényképes önéletrajzodat, és küldj fotókat három olyan munkádról, amikre igazán büszke vagy.