• Cég neve

    Social Hair Studio

  • Munkavégzés helye

    1023 Budapest, Török utca 5.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 800e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Kisgyermekeseknek
    • 4 napos munkahét
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Social Hair Studio exluzív boutique jellegű fodrászat fiatalos csapata téged keres.
- flexibilis munkaidő (váltott műszaki)
- gyorsan kiépíthető prémium budai vendégkör
- heti elszámolás
- magas jutalék
- szabad hétvége

Elvárások

- minimum 2 év szakmai tapasztalat
- pontos és precíz munkavégzés
- tiszta ápolt megjelenés

Előnyt jelent

-minimális angol tudás

Amit kínálunk

A szalon tulajdonosa több tíz eves nemzetközi tapasztalatot szerzett Ausztráliában és Londonban töltött évei alatt amit a Toni&Guy és Mahogany szalonjaiban töltött.
Szakmai tudását szívesen megosztja.
Munkai több magazinban és a médiában is megjelentek és a mai napig is rendszeresen jár külföldre tovabbkepzesekre. Ingyenes tanfolyamot biztosítunk a Kevin Murphy és Eleven brandek Akadémiai által valamint lehetőség van in- house és külföldi továbbképzéseken is résztvenni.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

A SOCIAL HAIR STUDIO egy Boutique jellegű kis létszámú budai fodrászat. Jól látható elhelyezkedése és a szalon designnak köszönhetően rengeteg uj vendeg keres fel minket. 2021-ben nyílt uzletunk az év szalon design dijat is megszerezte valamint megjelent több lakberendező magazinban is. Nagy számú magyar és külföldi vendegkörunk biztos megélhetést nyújt fizetõ képességével.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!