Fodrász

  • Cég neve

    NEXT-Newest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1032 Budapest, Bécsi út 154.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

3. Kerületben GOBUDA Mall bevásárlóközpontban lévő Schwarzkopf Professional fodrászatba keresünk tapasztalattal rendelkező fodrászokat. Az egész épületben egyedüli női, férfi, gyerek fodrászat. Gyorsan kialakuló vendégkör, családias környezet, szakmai továbbfejlődés.

Elvárások

Örülünk ha az ollóval jól bánsz, de még jobban, ha a hajfestések világában is megállod a helyed. Légy vendégorientált, és rugalmas.

Előnyt jelent

Magadra és vendégeidre légy igényes, tudj csapatban dolgozni, légy nyitott a szakmai továbbfejlődéshez.

Amit kínálunk

Budapesten több szalonnal is rendelkezünk, ezért stabil háttérrel rendelkezünk. Rugalmas beosztás, és bejelentett munkaviszony mellett természetesen piacképes fizetés.