Miskolci Nemzeti Színház Nonprofit Kft. logo

Fodrász

  • Cég neve

    Miskolci Nemzeti Színház Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    3525 Miskolc, Déryné utca 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Miskolci Nemzeti Színház Nonprofit Kft., felvételt hirdet fodrász munkakör betöltésére.
Pályázati feltételek:

  • szakirányú végzettség
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség,

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz.

A pozíció betöltéséhez szükség lesz az iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatainak bemutatására.

Vidéki munkavállalók jelentkezését is várjuk.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikusan, a Jelentkezem gombra kattintva, vagy személyesen a színház portáján, Déryné u. 1. szám alatt.

Elvárások

Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

Szakmai gyakorlat előnyt jelent.

Fényképes, szakmai önéletrajzzal.