• Cég neve

    Gamsa Kft.

  • Munkavégzés helye

    1035 Budapest, Vörösvári út

  • Fizetés

    Nettó 400e - 900e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Hajvágás: női, férfi, gyerek
  • Hajfestés, csak vendég által hozott festékkel dolgozunk
  • Mosás / szárítás / egyszerűbb frizura készítés

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Udvariasság és ügyfélközpontúság
  • Precizitás, pontosság

Amit kínálunk

  • Bejáratott,  vendégkörrel rendelkező és folyamatosan bővülő vendégkör
  • 3. Kerületben jól megközelíthető helyen (Flórián környéke)
  • Üzletünk mindennel felszerelt a szolgáltatások nyújtásához, minden kellék biztosított
  • Jövedelem nettó 400.000 forinttól felső határ nélkül (szakmai tudástól és ledolgozott munkaidőtől függ)
  • Fizetés felüli juttatás
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő / részmunkaidő / rugalmas munkaidőrend, megbeszélés szerint

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A HajBar néven ismert fodrászatunkat, most új névvel GaMsa for HajBar. Közel 10 éve mindig arra törekedtünk, hogy gyorsan és jó minőségben nyújtsuk szolgáltatásainkat, miközben az árakat is megfizethető szinten tartjuk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!