Fodrász

  • Cég neve

    BPC BEAUTYCORP GMBH

  • Munkavégzés helye

    Shopping City Süd, Westring, Vösendorf, Ausztria

  • Fizetés

    Nettó 9 Euro/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Beauty Palace/Shopping City Süd Bécs fodrászt keres (női és férfi fodrász, egyben stylist és szépség tanácsadó) hosszú távú munkára,rész- vagy akár teljes munkaidőben heti 20-30-40 órában.Feladatok:

• Saját felelősséggel dolgozol egy inspiráló Beauty Palace csapatban
• Az ügyfelek szakszerű tanácsadása és az egyéni igények kifinomult teljesítése
• Saját ötleteiddel hozzájárulás szalonunk fejlesztéséhez
• Kreativitásod kulcsfontosságú a munkádban, mivel minden ügyfél számára megtalálod és kivitelezheted a megfelelő stílust

Elvárások

Kreatív vagy, aki szenvedélyesen szereti a fodrászatot? Ismered a legújabb divatokat és készen állsz új kihívásokra? Akkor nálunk a helyed. A Beauty Palace elhivatott, modern és kíváncsi személyiségeket keres, akik mindig készek bővíteni a tudásukat. Elvárások:

• Lezárt fodrász képesítés
• Magas elkötelezettség és érdeklődés szakmai és személyes fejlődés iránt
• Független munkavégzés
• Ápolt megjelenés
• Pozitív kisugárzás és öröm az emberekkel való kapcsolattartásban
• Vevőorientált és felelősségteljes munka
• Kompetencia a tanácsadás területén
• Reprezentatív és magabiztos fellépés
• Min. alapszintű kommunikációs képességek német nyelven

Előnyt jelent

Releváns tapasztalat,angol nyelvtudás és esetleges különleges képesítések előny.

Amit kínálunk

ausztriai,bejelentett stabil munkahely Kollektív szerződés alapján (heti óraszám függően ~ 790 - 1640 EUR nettó/hó) szakmában töltött évek és képesítés szerint,modern környezet

  • 13. és 14. havi fizetés
  • ~ 100 Eur/hó utalvány belső felhasználásra szolgáltatásainkra szalonunkban,
  • bónusz rendszer havi és negyedéves bontásban adott elért forgalom után
  • borravaló teljes összegében megtartható
  • Saját felelősségű munka és döntéshozatal
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A Beauty Palace egy nagy és modern szépségközpont a Westfield Shopping City Süd-ben. 1200 nm területen kínálunk manikűr-pedikűr szolgáltatásokat, különféle masszázsokat, kozmetikai kezeléseket és természetesen női és férfi fodrászatot is. Színes csapatunk 50 profi munkatársból áll.

Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát. Kötelezettséget vállalunk minden jelentkezésre válaszolni. A Beauty Palace-nál értékeljük a sokszínűséget és hisszük, hogy mindenki különleges. Még akkor is örömmel várjuk jelentkezését, ha nem biztos benne, hogy teljesíti az adott pozícióval kapcsolatos összes követelményt. Lehet, hogy a Beauty Palace-nál más lehetőség is rendelkezésére áll, amely most vagy a jövőben jobban megfelel Önnek.