FMEA moderátor

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    5123 Jászárokszállás

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Szeretnél egy megbízható, hosszútávú és stabil munkahelyet, ahol nap mint nap fejlesztheted tudásodat?

Akkor ne habozz és jelentkezz, és járulj hozzá a mindennapi sikerekhez és szakmai tudásoddal segítsd elő a cég fejlődését!

Az alábbi pozícióba várjuk jelentkezésedet:

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Modern, 100%-ban biztonságos munkakörnyezet
  • Piachoz igazodó bérezés + bónusz, prémium
  • 1 műszakos munkarend
  • Fontosnak tartjuk a szabadidő – munka egyensúlyát
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Saját állományba vétel
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • Termékbevezetési folyamatok átvétele, koordinálása a német anyavállalattól
  • Adott termékek PMFEA kezelése és átvétele
  • FMEA szoftverben a folyamatváltozások végrehajtása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Minőségfejlesztési projektek támogatása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Van már hasonló tapasztalatod termelésben
  • Aktív német és/vagy angol nyelvismerettel rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • Ismered az APIS szoftvert és FMEA moderálásban szereztél már tapasztalatot
  • A munkádat a pontosság és precizitás jellemzi
  • Szeretnél fejlődni, új tapasztalatokat szerezni
  • Munkádban kitartó vagy és elkötelezett

Munkavégzés helye:
  • Jászárokszállás, Jászberény

Jelentkezz most és töltsd fel önéletrajzodat, hogy utána részletesebben is tudjunk beszélgetni a pozícióval kapcsolatban!
Ha felkeltette az érdeklődésed a fenti pozíció, akkor ne habozz és jelentkezz még ma! Hidd el nem fogod megbánni!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Projektmenedzsment