Flottamenedzser

  • Cég neve

    HCC Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Váci út 95.

  • Fizetés

    Bruttó 1,0M - 1,0M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 1,0M - 1,0M Ft éves bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Megnövekedett feladataink ellátása érdekében flottamenedzseri csapatunk bővítéséhez keressük új kollégánkat a következő feladatkörökre:
- a dolgozói szállítási üzletág kb. 25 db-os gépjárműflottájának menedzsmentje
- együttműködés az üzletágvezetővel
- a szükséges javítások, karbantartások, műszaki ellenőrzések megszervezése, egyeztetése, utánkövetése, adminisztrációja
- szervizekkel való kapcsolattartás, alkatrészrendelés
- új járművek forgalomba helyezési folyamatának felügyelete
- költségelemzések
- javaslatok megfogalmazása a cégvezetés felé

Elvárások

Haszongépjárművekkel szerzett releváns szakmai tapasztalat, csapatszellem, rugalmasság, precizitás

Előnyt jelent

Seafleet flottakezelő szoftver ismerete, közép- vagy felsőfokú angol nyelvtudás, műszaki végzettség, D kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Teljes munkaidős állás versenyképes fizetéssel

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk az autóbuszos személyszállító piac egyik kiemelkedő szereplője hosszú távú dolgozói szállítási szerződésekkel.