Flottakezelő

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 1117

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Trenkwalder
  1. kerületi partnerünkhöz keresünk flottakezelő pozícióba kollégát:

Főbb feladatok, munkák:

  • Céges autópark kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, pl. karbantartó cég, biztosító
  • Karbantartás koordinálása, pl. gumicsere, károk, autómosás
  • Aktív részvétel az autók adásvételében
  • Adminisztráció – büntetések, üzemanyag-fogyasztás monitorozása, flotta költségvetés nyomon követése, teljes körű ügyintézés a vásárlástól az eladásig
  • Pool autó menedzsment – koordináció és adminisztráció

Irodával kapcsolatos tevékenység
  • Létesítménykezelés (karbantartás, javítás)
  • Folyamatos kapcsolattartás a bérbeadóval és a szállítóval (parkolóhely, irodabejárat stb.)

Pénzügyi, számlázással kapcsolatos feladatok
  • Általános ügyekkel kapcsolatos Megrendelések emelése a beszerzési információk alapján
  • Szállítói számlák elfogadása, rendszeradminisztráció
  • Fizetési problémák esetén forduljon a beszállítókhoz és a pénzügyi osztályhoz
  • Aktív részvétel a számlák és költségek jelentésében, a költségvetés tervezésében

Beszerzési támogatás
  • Együttműködés a beszerzési osztállyal az általános ügyekkel kapcsolatos beszerzési tevékenységben
  • Új szolgáltatók telepítésének adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középiskolai végzettség (egyetem vagy főiskola)
  • minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • folyékony magyar és angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • bizonyított tapasztalat egy összetett szerepkör többfeladatos kezelésében
  • haladó szintű Word, Excel és Power Point ismeretek

Amit kínálunk:

  • multinacionális cég, inspiráló környezet
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • élet- és balesetbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő