Flottakezelő

  • Cég neve

    Shelton Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, Nagyszalonta utca 40.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • gépjárművek időszakos és egyedi szervizeinek ütemezése; műszaki vizsgáztatások ügyintézése, érvényességek könyvelése
  • gépjárművek adásvételek ügyintézése, ezekhez kapcsolódó okmányirodai ügyintézés
  • gépjárművekkel kapcsolatos költségek/számlák ellenőrzése, leigazolása
  • tankolásokkal kapcsolatos ügyek intézése, riportok/kimutatások készítése
  • autópálya matricák vásárlása, ügyintézése
  • menetlevelek begyűjtése, ellenőrzése
  • biztosítási ügyek és károk ügyintézése
  • bírságok, büntetések könyvelése
  • gumirendelések intézése és állapotok könyvelése, gumiszerelés/csere, centírozás
  • GPS nyomkövető rendszer használata, ebből riportok, kimutatások, elemzések készítése
  • aggregátorok időszakos és egyedi szervizeinek ütemezése
  • autók tisztán tartása, kisebb javítások önálló elvégzése
  • fenti tevékenységek adminisztrációja és nyomon követése

Elvárások

  • legalább középfokú (érettségi) végzettség
  • érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • hatékony problémamegoldó, jó kommunikációs készség, precizitás
  • önálló szakszerű munkavégzés, dinamikus, segítőkész személyiség
  • kreativitás, tanulási készség

Előnyt jelent

  • szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • dinamikus, fiatal csapat
  • teljes munkaidő
  • cafeteria-juttatás
  • kihívást és fejlődést jelentő feladatok
  • hosszútávú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Ha úgy gondolod, hogy rendelkezel a meghirdetett pozíció betöltéséhez szükséges szaktudással, akkor jelentkezz hozzánk még ma! Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat bruttó bérigény megjelölésével várjuk.