Flottakezelő

  • Cég neve

    PRO-PEL Kft.

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc, József Attila utca 82.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A haszon és személygépjárművek, valamint tartozékaik értékesítése, vásárlási tanácsadás;
  • Gépjármű finanszírozás és biztosítás-értékesítés;
  • Új ügyfelek, üzleti kapcsolatok bővítése, értékesítési lehetőségek felkutatása, ápolása;
  • Az ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása, ügyfél-elégedettség biztosítása;
  • A cég hiteles, szakmai képviselete
  • Havi számlázások és szervizelések intézése és karbantartása
  • Az ügylet során felmerült ügyféligények folyamatos feldolgozása, kezelése
  • Kapcsolattartás a bankokkal, biztosítókkal
  • Az esetleges javítások intézése a szervizzel
  • Havi számlák kiállítása, ügyfélnek történő elküldése
  • A bérautók kezelése, kiadása, nyomon követése
  • Jelentések, kimutatások, beszámolók készítése a vezetőség felé
  • A feladatokhoz kapcsolódó teljes adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Több éve ismeri és szereti azt az érzést, milyen egy újautót szalonból eladni;
  • Élvezi az ügyfelekkel való kapcsolattartást, ügyfélorientált gondolkodása van;
  • Szívesen utazik az ügyfelekhez, kapcsolatot építeni, meggyőzni és értékesíteni;
  • Szívesen alakít ki új kapcsolatokat, és képes folyamatosan fejleszteni a meglévőeket;
  • Felhasználói szinten ismeri az Office alkalmazásokat, esetleg használt más márkakereskedésben vagy flottakezelőben valamilyen integrált informatikai rendszert;
  • Van B kategóriás gépjármű vezetői engedélye;

Előnyt jelent

  • Gépjármű ismeret
  • Adminisztrációban, számlázásban ismeretesség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljesítmény arányos jövedelmet, dolgozói kedvezményekkel;
  • Komoly szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget;
  • Fejlett értékesítés-támogatást: marketing, adminisztráció;
  • Kulturált munkakörülményeket és fiatalos csapat;
  • Terepet a sikerhez: kiváló márkák, magas szintű márkaszerviz háttérrel;
  • Mindezek alapját: nagy múltú, ismert és kedvelt stabil, tőkeerős vállalatot. Kelet-Magyarország egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A flottakezelő cégüünk Opel - Peugeot - Citroen személy és haszongépjárművek márkakereskedéseként értékesítéssel és szervizeléssel foglalkozik.

Flottakezelő munkakörbe szakértő kollégát keresünk a flottakezelő üzletágunkba.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát!