Flottakezelő / műszaki ügyintéző

  • Cég neve

    Supernova Intertrans Kft.

  • Munkavégzés helye

    1239 Budapest, Európa utca

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 30e - 50e Ft negyedéves bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A gépjárműflotta általános műszaki megfelelőségének biztosítása, ezzel kapcsolatos szervezési és adminisztratív tevékenység elvégzése
  • Tehergépkocsik állapotának folyamatos felügyelete és dokumentálása
  • Szerviz és alkatrész ügyintézés
  • Javítások, műszaki mentések, műszaki vizsgáztatások megszervezése
  • Az elvégzett ellenőrzések dokumentálása
  • Belső utasítások betartásának ellenőrzése
  • Folyamatos műszaki támogatás nyújtása fuvarozás részére
  • Napra kész szervíz jelentések készítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, tevékenységhez tartozó engedélyek ügyintézése
  • A munkavégzés helye: Budapest, BILK

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség (Előny!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, talpraesett személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú mobilitás és rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • C kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

Supernova Intertransnál egy fenntartható vállalat részévé válhatsz és munkáddal egy dinamikusan fejlődő, stabil cég hírnevéhez járulhatsz hozzá.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A Supernova Intertrans Kft.  200 új XL minősített Mega pótkocsi szerelvénnyel és évtizedes szakmai tapasztalattal áll ügyfelei rendelkezésére Európa szerte.
Legfőbb piacaink Németország, Benelux államok, Franciaország, Anglia, Olaszország, Svédország, Spanyolország, Csehország, Ausztria, Szlovákia és Magyarország , a  cég fő tevékenysége az FTL fuvarozás.
A nap 24 órájában elérhető vevőszolgálatunk folyamatosan dolgozik azon, hogy az FMCG, E-Commerce, Automotive, HIGH-TECH ügyfeleink részére a megállapodott szolgáltatásokat, információkat tudjuk biztosítani.

A ,,Jelentkezem ” gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!