Flottaértékesítő

  • Cég neve

    Niscar Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Több márka flottaképviselete és az értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Régi ügyfelek újraaktiválása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
  • Cégvezetők, döntéshozók felkeresése egyedi igények felmérése
  • Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Értékesítési riportok készítése
  • Maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 5 éves márkakereskedői értékesítési tapasztalat
  • MS Office szoftverek magas szintű ismerete
  • Hatékony munkavégzés képessége, problémamegoldó-készség
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • angol nyelvtudás

Személyes kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Proaktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Hiteles, határozott fellépés
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem, juttatási csomag
  • Változatos és önálló munkavégzési lehetőség,
  • Hosszú távra tervezhető állás,
  • Jó csapat, és jó munkakörülmények
  • Cégautó.

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a „Jelentkezem” gombra kattintva küldje el nekünk.