Flotta menedzser

  • Cég neve

    FERROBETON Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros, Papírgyári út 18.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalat kiszállításban, anyagmozgatásban részt vevő gépjármű parkjának nyilvántartása, felügyelete, szervizeltetése, javíttatása
  • Szerkezeti – és fővizsgálatok, biztonsági felülvizsgálatok megrendelése, adminisztrációja
  • Gépjármű parkhoz kapcsolódó költségek optimalizálása, nyomon követése
  • HME adatbázis karbantartása
  • Capex igények előkészítése
  • Autópálya matricák,  HuGo útdíj rendszer kezelése
  • Vállalati személyautó park kezelése (karbantartás, lízing)

Elvárások

  • 1-3 év gépjármű parkkal kapcsolatos karbantartási/ügyintézői munkatapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • emelőgép ügyintézői vagy emelőgép szakértői végzettség

Amit kínálunk

  • stabil, nemzetközi háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • éves bónusz, munkába járás támogatás

Céginformáció

A FERROBETON Zrt. az ország egyik legnagyobb beton- és vasbetonelem előre gyártó vállalata, a magyar vasbeton előregyártás meghatározó szereplője. Társaságunk a szerkezet- és gyártmánytervezéstől a gyártáson és szállításon át a komplett szerkezetépítési munkák kivitelezéséig teljes megoldást nyújt a piaci igényeknek megfelelően.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja önéletrajzát.