Flexo gépmester

  • Cég neve

    Pátria Nyomda Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • nyomógép-beigazítás, nyomtatás Mark Andy típusú keskenypályás flexo nyomógépen
  • nyomtatás minőségének folyamatos ellenőrzése
  • színmérés és színhelyes nyomtatás
  • munkavégzés számítógépes adminisztrálása
  • a gép és annak környezetének tisztán tartása
  • egyszerűbb karbantartási műveletek elvégzése

Elvárások

  • gépmester vagy betanított gépmester végzettség
  • legalább 1 év tapasztalat
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • felelősségteljes és gyors döntésképesség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • jó műszaki érzék

Amit kínálunk

  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • SZÉP kártya juttatás + dolgozói kedvezmények

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a 130 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt. Flexo gépmester pozícióba keres munkatársat.
Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!