Fleet Business Partner

  • Cég neve

    DoDo Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A  flotta szakértő kollégánk felettese lesz

Flotta Menedzsment feladatok:
  • Megfelelő stratégiák kifejlesztése és alkalmazása a vállalat gépjárműflottájának hatékony kezelésére.
  • A flotta teljesítmény mutatóinak figyelemmel követése,  beleértve a kihasználtsági arányokat, az üzemanyag-hatékonyságot, a karbantartási költségeket és a biztonsági előírásoknak való megfelelést.
  • Rendszeres felmérések végzése a flotta igényeiről, és javaslatok tétele a flotta méretére, összetételére és cseréjének ciklusaira.
  • Arról való meggyőződés, hogy az összes lízingdíj, üzemanyag és egyéb kapcsolódó díjak megfelelően fel vannak osztva a telephelyek között.

Beszállítói Menedzsment:
  • Tárgyalások lebonyolítása a járműbeszállítókkal, lízingcégekkel, karbantartási szolgáltatókkal és más beszállítókkal a kedvező feltételek és árak biztosítása érdekében.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, és felügyelje a nyújtott szolgáltatások minőségét, beleértve a járműkarbantartást és -javítást is.

Költségvetés és Költségkontroll:
  • Flotta költségvetésének elkészítése és kezelése ideértve a költségek előrejelzését, a költségek nyomon követését és a költségmegtakarítási lehetőségek azonosítását.
  • Pénzügyi adatok elemzése annak érdekében, hogy azonosítsa a flottaüzemeltetés terén tapasztalható trendeket és javítási lehetőségeket.

Szabályozás és Kockázatkezelés:
  • Kockázatértékelési stratégiák végrehajtása a felelősség minimalizálása és a kézbesítők és járművek biztonságának biztosítása érdekében.

Technológiai Integráció:
  • Képzés és támogatás nyújtása a  felhasználóknak a flotta kezelési eszközök és rendszerek használatában.

Jelentések és Elemzések:
  • Rendszeres jelentések készítése a flotta teljesítményéről, ideértve a kulcsfontosságú teljesítménymutatókat (KPI-k), költséganalízist és szabályozási mutatókat.
  • Eredmények és javaslatok ismertetése a vezetőségnek a stratégiai döntéshozatal támogatása érdekében.

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat flottamenedzsmentben, logisztikában vagy közlekedési üzemeltetésben.
  • Erős analitikai készségek és figyelem a részletekre.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Megfelelő szintű jártasság a Microsoft Office (főleg Excel, PowerBI) használatában.
  • Ismeretek a flottamenedzsment szabályozói követelményeiről és praktikákról.
  • Képesség önálló munkavégzésre és hatékony együttműködésre különböző társosztályokkal

Amit kínálunk

  • Érdekes munka az egyik TOP3 európai utolsó mérföldes vállalatnál
  • Lehetőség a DODO-val való növekedésre
  • Éves bónuszrendszer
  • Rugalmas munkaidő és a home-office lehetőség
  • Informális munkakörnyezet, ahol jól érezzük magunkat, motiváltak vagyunk és támogatnak minket abban, hogy kreatívak legyünk és a legjobbat hozzuk ki magunkból
  • Részese leszel a "trenddiktátor" kultúránknak, részt vehetsz új, egyedi folyamatok bevezetésében és nemzetközi projektekben
  • Különböző vállalati események vehetsz részt, mint például All Hands találkozók, inspiráló reggelik vagy vállalati szintű csapatépítés
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek - belső DODO Akadémiánkon vagy különböző külső képzéseken, konferenciákon és workshopokon keresztül
  • Jelenleg Nagytarcsán van irodánk, de hamarosan Budapestre költözünk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A DODO megállíthatatlan!  Technológiai és logisztikai szolgáltatást nyújtunk az e-kereskedelem, a kiskereskedelem, az éttermek és a gyorséttermek számára, és néhány éven belül Európa egyik legnagyobb utolsó mérföldes kiszállítási szolgáltatójává váltunk. Jelenleg 6 piacon vagyunk jelen, ahol a legnagyobb ügyfelekkel működünk együtt, hogy segítsünk nekik termékeiket a lehető leggyorsabban eljuttatni megrendelőikhez, így szolgáltatásunk egy lépéssel a piac többi része előtt jár. Fejlett technológiát használunk , és saját logisztikai platformot. A GAIA-t fejlesztjük, amely megkönnyíti a valós idejű adatgyűjtést és ez lehetővé teszi számunkra, hogy gyorsabban, hatékonyabban és fenntarthatóbban szállítsuk megbízóink termékeit.

Új tagot keresünk flotta csapatunkba. Régi kollégánk úgy döntött, hogy saját útját járja a jövőben, azonban kész átadni a teljes feladatkört.

Munkaköri összefoglaló: A Fleet Business Partner felelős a vállalat gépjárműflotta működtetésének felügyeletéért és optimalizálásáért. Ez a szerep szoros együttműködést igényel a belső társosztályokkal, külső beszállítókkal és más érdekelt felekkel annak érdekében, hogy a flotta megfeleljen az szervezeti igényeknek, miközben betartja a költségvetési korlátokat és szabályozói előírásokat.