Fizioterapeuta/Gyógytornász

  • Cég neve

    ETO Futball Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Nagysándor József utca 31.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Rehabilitációs programokat tervezése
- Fizikai terápiák, és technikák széles körét alkalmazása
- Mozgásszervi és a különböző egyéb betegségekben szenvedők funkcionális  vizsgálata és az eredmények         dokumentálása
- Rövid és hosszú távú kezelések meghatározása, a terápiás terv kidolgozása és megvalósítása
- Egyéni és csoportos mozgásterápiás módszerek alkalmazása
- Elektro-, balneo-, hidro- és klimatoterápiás eljárások alkalmazása
- Gyógyászati segédeszközök használatának megtanítása
- Kezelések, a gyógyulás folyamatának dokumentálása, konzultáció más egészségügyi szakemberekkel, szakág       szerint a kezelőorvos tájékoztatása
- Tanácsadás a betegeknek az otthon végzendő gyakorlatok végrehajtására és az életmódra vonatkozóan
- Szűrés és megelőző egészségmegtartó programok kidolgozása és végrehajtása

Elvárások

- labdarúgás vagy egyéb sport területen szerzett tapasztalat
- angol nyelv szakmai szintű ismerete előny
- rugalmasság
- magabiztos/határozott kommunikációs készség
- csapatmunkában való együttműködés képessége
- manuális technikák ismerete előny (FDM, Mulligan, Terrier)
- sportrehabilitációs tréner képzés előnyt jelent
- akut sérülés ellátásban ismeretek