Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. logo

Fizikai toborzó munkatárs

  • Cég neve

    Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Tápiószele

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Cégünk, a Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft. három kiváló mérnök (Bláthy Ottó, Déri Miksa és Zipernovszky Károly) által több mint 145 éve lefektetett alapokra épít: a vállalatot 1844-ben Ganz Ábrahám alapította, majd később, 1878-ban létrejött a Ganz Villamossági Művek, melynek örökségét visszük tovább. Élenjáró mérnöki csapatunknak köszönhetően egyedi, nagyfeszültségű villamos berendezéseket – transzformátorokat és hozzájuk kapcsolódó acélszerkezeteket; valamint motorokat és generátorokat gyártunk. Ezen felül szerviztevékenységeket biztosítunk, és intelligens üzleti megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára Budapesten, Tápiószelén és Szolnokon.

2020 óta a vállalat 100%-ban hazai tulajdonban áll. Büszkék vagyunk elődeinkre, valamint arra, hogy a világ szinte minden országában megtalálhatóak az általunk gyártott berendezések. Közel 200 éves múltra támaszkodva, valamint napjaink korszerű tervezési és modern technológiai megoldásaival állítjuk elő egyedi termékeinket.

Légy részese te is Magyarország egyetlen transzformátorgyártó vállalata sikereinek! Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, az alábbi munkakörbe:

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • A nyitott fizikai pozíciókkal kapcsolatos egyeztetések a vezetőkkel
  • Hirdetések elkészítése, aktív keresések lebonyolítása
  • Jelöltek előszűrése, interjúk szervezése és teljeskörű lebonyolítása
  • Toborzási riportok, statisztikák készítése
  • Munkavállalók be- és kiléptetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása

Az alábbiakat kérjük tőled:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 év fizikai toborzásban szerzett tapasztalat
  • Igényes, precíz dokumentálási készség
  • Ügyfélorientált hozzáállás, együttműködési készség, türelmes kommunikáció
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk neked:

  • Szakmai tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális gyártóvállalatnál
  • Versenyképes kompenzáció, cafeteria juttatással (éves bruttó 600.000 Ft-os keretösszeg)
  • Negyedéves ösztönző juttatás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás
  • Home office lehetőség
  • Az áthelyezett szombati munkanapokra extra szabadnap
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat

Munkavégzés helye

  • Tápiószele (alkalmanként látogatás a vállalat budapesti és szolnoki telephelyére)

Hiszünk a sokféleségben, olyan befogadó környezetet teremtünk, ahol generációtól függetlenül minden munkatársunknak lehetőséget kínálunk a szakmai kiteljesedésre. Ismerd meg működésünket, színes csapatunkat és csatlakozz hozzánk!

Ha felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el jelentkezésedet hozzánk még ma!

Ismersz valakit, akinek érdekes lehet a pozíció? Oszd meg vele is az álláslehetőséget!

Kérdésed van? Keresd bátran HR csapatunkat.