Fizikai segédmunkás

  • Cég neve

    NOÉ Állatotthon Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    1171 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 200e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

BUDAPESTI TELEPHELYÜNKRE (17. kerület) MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladatok: állatok körüli teendők ellátása (pl. takarítás, gondozás, gyógyszerezés), egyéb a telephelyen felmerülő nehéz fizikai munka. Jogosítvány szükséges!  Állatorvosi asszisztensi végzettség, esetleg lovász gyakorlat előny!

Feltétel: B. kat. jogosítvány és gyakorlat, nehéz fizikai munkára való alkalmasság, nagy munkabírás, állatszeretet, büntetlen előélet, leinformálhatóság, rugalmasság és csapatjátékos szemlélet.

A feladatkör ellátása megfeszített munkatempót igényel.

Munkaviszony kezdete: azonnal

Jelentkezni nettó fizetési igény megjelöléssel, önéletrajzzal.

Elvárások

B. kat. jogosítvány és gyakorlat, nehéz fizikai munkára való alkalmasság, nagy munkabírás, állatszeretet, büntetlen előélet, leinformálhatóság, rugalmasság és csapatjátékos szemlélet.

Előnyt jelent

Állatorvosi asszisztensi végzettség, esetleg lovász gyakorlat előny!

Önéletrajz, valamint nettó fizetési igény megjelölésével.