Fizikai csoportvezető

  • Cég neve

    KVV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

A KVV Tartály és Csővezeték Építő Zrt. – korábban OT INDUSTRIES-KVV Kivitelező Zrt. - komplex ipari megoldásokat nyújtó, MOL tulajdonú vállalat. Több, mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és nemzetközi olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • A rábízott kivitelezés, szerelés, javítás, karbantartás irányítása
  • A beosztottak szakmai felügyelete, munkájuk értékelése
  • A folyamatos munkavégzés megszervezése, a ledolgozott munkaidő dokumentálása, igazolása, határidőre történő továbbítása a vonatkozó utasításban foglaltak szerint
  • Az általa irányított munkafázishoz és tevékenységhez szükséges munkaerő-, anyag-, és gépigénylés megfelelő időben történő leadása az építésvezetőnek (mű-, illetve üzemvezetőnek)
  • A gépek üzemeltetésével kapcsolatos utasításban rögzítettek maradéktalan betartása és betartatása (gépüzemnapló vezetése, üzemanyag felhasználás, adminisztrálás, gépek átadás-átvétele, stb.)
  • Dekád, illetve műszakváltásonként a munkaterület, gépek, eszközök és anyagok előírás szerinti átadása, a helyi őrzésvédelemmel kapcsolatos teendők ellátása és az anyagelszámoltatás terén az érvényben lévő utasítások betartása
  • Az irányítása alatt álló csoport munkájának minőségszempontú irányítása és a végrehajtás ellenőrzése
  • A tevékenységét érintő minőségügyi dokumentumok kezelése
  • A munkatársakban a minőséggel kapcsolatos elkötelezettség, igényesség fenntartása
  • Feladatát nagyobb részben változó terepi körülmények között látja el

Elvárások:

  • Szakirányú (legalább) szakmunkás végzettség
  • Minimum 3 éves, kivitelezés területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Előrelátó gondolkodás
  • Terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csoportirányításban szerzett tapasztalat, irányítói képességek
  • Dekádrendszer és változó helyű munkavégzés vállalása, önálló utazásra való hajlandóság

Előny:

  • Csővezetéképítésben szerzett tapasztalat
  • Szakközépiskolai végzettség

Munkavégzés helye:

  • Magyarország különböző kivitelezési területei

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Szakmunka
  • Karbantartó