Fitness termi pultos

  • Cég neve

    GL Fitness Kft.

  • Munkavégzés helye

    1173 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

-Szakszerűen kezeled a beléptető rendszer minden pontját és a hozzá tartozó adminisztrációs folyamatok elvégzését,kasszakezelést
-Bérletek,termékek értékesítése
-Vendégek tájékoztatása a terem használatáról

Elvárások

-Munkáddal élvezetesebbé teszed a vendégek nyugodt,színvonalas kiszolgálását,aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez.
-Professzionális szinten látod el a fitness recepciós feladatokat ,két műszakos munkarendben (délelőttös,délutános műszakban is)

Előnyt jelent

-Pénztárgép,terminál használatának ismerete
-Vendéglátásban szerzett tapasztalat
-Fitness teremben való jártasság

Amit kínálunk

-Versenyképes jövedelem
-Teljes munkaidős állás
-Fiatalos csapat
-Ingyenes edzéslehetőség

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő cégünk 5éve foglalkozik edzőtermek üzemeltetésével az ország több pontján
Legújabb termünk kellemes,zöld környezetben a XVII.kerület szívében található

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.