Fitness terem pultos

  • Cég neve

    CBA-DL Projekt Kft.

  • Munkavégzés helye

    1157 Budapest, Zsókavár utca 43.

  • Fizetés

    Nettó 257e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Vendégek fogadása, kiszolgálása
Bérletek értékesítése
Termékek értékesítése
Pult tisztántartása
Áruátvétel

Elvárások

Önálló, pontos, precíz, gyors munkavégzés
Magára és munkájára igényes
Délelőtti (5:45-15:15) és délutáni (14:45-23:15) műszak vállalása
Hétvégi munkavégzés (7:45-20:15) vállalása

Előnyt jelent

Pénztárgép-ismeret
Fitness teremben szerzett tapasztalat
Wellness Gate beléptetőrendszer ismerete előny, de nem feltétel

Céginformáció

Kedves Érdeklődő!
Szeretnél egy lelkes, vidám csapat tagja lenni? Érzel magadban kellő motivációt, hogy csapatunk aktív tagja legyél? Kellően kommunikatív vagy, és nagy munkabírással is rendelkezel?
Amennyiben ezen kritériumoknak megfelelsz, jelentkezz bátran!
Vár a Primefit Újpalota csapata

Fényképpel ellátott önéletrajzodat elhozhatod hozzánk személyesen a Primefit Sportközpontba (1157 Budapest, Zsókavár utca 43.) , vagy elküldheted elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva!