Finanszírozási ügyintéző

  • Cég neve

    Porsche Finance Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1139 BUDAPEST, FÁY utca 27.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Budapesti központunkba (XIII. kerület), Európában piacvezető Porsche Pénzügyi Csoport magyarországi tagjának Pénzügyi Lízing ügyletekhez kapcsolódó területére keresünk kollégát:

Milyen feladatok várnának rád?

  • Gépjármű-finanszírozási dokumentumok tartalmi ellenőrzése, javítása, ezzel kapcsolatos adatrögzítés a saját fejlesztésű vállalati szoftverben
  • Ügyfelek bonitásvizsgálata (magánszemélyek és cégek jövedelmi / pénzügyi adatainak elemzése)
  • Banki folyósítások előkészítése, szoros együttműködésben a számviteli osztállyal
  • Ügyfelek, partnerek tájékoztatása e-mailben és telefonon
  • Belső szabályzatok nyomon követése, betartása

Téged keresünk, ha:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tapasztalataid során találkoztál már beszámolókkal, főkönyvvel
  • Jó együttműködési, kommunikációs készséggel rendelkezel és gyorsan tudsz reagálni váratlan helyzetekre
  • Microsoft Office-t felhasználói szinten használod

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Pénzintézetnél (lízing vagy vállalatfinanszírozási területen) vagy gépjármű-értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Egy kedves, támogató csapat vagyunk, ahol nyitottak vagyunk új ötleteidre
  • Képzéseket és oktatásokat nyújtunk a terület még mélyebb elsajátításához
  • Évente megszervezett céges események
  • Alapbéren felül év végi jutalom
  • Családodat iskolakezdési hozzájárulással támogatjuk
  • Egyéb juttatások (ingyenes sportolási lehetőség, egészségbiztosítás, szemüveg vásárlására adott kiegészítő juttatás, gyümölcsnap)
  • Sharetoo Carsharing használat céges és magáncélra, kedvezményes autókölcsönzési, vásárlási és finanszírozási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás

Ha megtetszett az állás és úgy látod, hogy képességeid az elvárásokhoz passzolnak, ne habozz jelentkezni. Küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével!