Finance Officer

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Trenkwalder

Főbb feladatok, munkák:

  • Kockázatkezelés és belső ellenőrzés
  • Biztosítani a pénzügyi politikák, folyamatok és eljárások alkalmazását
  • Támogatni a belső és külső audit ajánlások végrehajtását, szükség esetén
  • Hozzájárulni a pénzügyi politikák, folyamatok és eljárások tervezéséhez, kidolgozásához és felülvizsgálatához, szükség esetén
  • Hozzájárulni a pénzügyi kockázatértékelésekhez a projektjavaslatokhoz kapcsolódóan, szükség esetén
  • Pénzügyi irányítás és kontroller szerep
  • Biztosítani az elszámolási szolgáltatásokat és összekapcsolni a kincstárat a számvitellel a banki kivonatok letöltésével az online banki rendszerből
  • Elsődleges felülvizsgálóként működni az utazási jelentések online rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office programokban való jártasság
  • Releváns pénzügyi területen megszerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiegészítő egészségbiztosítás
  • Hibrid munkarend
  • Cafeteria rendszer
  • Önkéntes Egészség/Önkéntes Nyugdíjpénztár
  • Otthoni internet költségének térítése
  • Közlekedési bérlet költségének térítése
  • Óvoda/bölcsőde költségeinek térítése
  • Munkával kapcsolatos utazási biztosítás térítése
  • Szemüveg költségtérítése

Állás, munka területe(i):

  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő