Field Service Engineer

  • Cég neve

    THREE PRINT HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 650e - 850e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Jelenleg új munkatársat keresünk teljes munkaidős hibrid pozícióba, mint
Field Services Engineer. A pozíció Budapesten található. A Field Services Engineer kulcsfontosságú
szerepet tölt be a digitális nyomtatási berendezésekkel kapcsolatos
technikai támogatás, hibaelhárítás, megelőző karbantartás és kiváló
ügyfélszolgálat nyújtásában.

Munkavégzés helye
Budapest, Budapest

Elvárások

• Erős hibakeresési képességek a technikai
problémák hatékony diagnosztizálásához és
megoldásához.
• Tapasztalat megelőző karbantartás végzésében
az optimális berendezési teljesítmény biztosítása
érdekében.
• Középfokú angol nyelvismeret.
• Kiváló ügyfélszolgálati készségek a pozitív
ügyfélkapcsolatok kialakításához és fenntartásához.
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó
képességek.
• Képesség önállóan és csapatban is dolgozni.

• "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

• Előnyt jelent a digitális nyomtatási
berendezésekkel kapcsolatos korábbi tapasztalat.

Amit kínálunk

Csatlakozz innovatív csapatunkhoz a 3-Print
Csoportnál, és legyél része egy dinamikus
környezetnek, ahol szakértelmed és szaktudásod
hozzájárul sikerünk folyamatos növekedéséhez a
digitális nyomtatási iparágban.

Juttatások:
• Versenyképes fizetési csomag.
• Negyedéves bónuszok egyéni és csapat
teljesítmény alapján.
• Cégautó üzleti utazásokhoz.
• Telefon és laptop biztosítása.
• Képzési és szakmai fejlődési lehetőségek.
• Támogatott események és csapatépítő
tevékenységek.
• Hozzáférés a legújabb technológiákhoz és
berendezésekhez.
• Támogató környezet előrelépési és karrierépítési
lehetőségekkel.

Céginformáció

A 3-Print Csoport hivatalos HP partner, mely teljeskörű megoldásokat kínál a digitális nyomdaipari szereplőknek. Szolgáltatásaink közé tartozik a tanácsadás, munkafolyamat-optimalizálás, szoftvermegoldások, csúcsminőségű digitális nyomdagépek és fejlett befejezőberendezések értékesítése és működtetése. Működésünk számos helyszínt érint, köztük Magyarországot, Görögországot, Ciprust, Bulgáriát, Horvátországot, Szlovéniát és Izraelt.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja Angol és Magyar nyelvű önéletrajzát.