Field Engineer (Területi mérnök)

  • Cég neve

    HILTI (HUNGÁRIA) Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

MI A MUNKAKÖR?

A munkád során felelős leszel egy meghatározott földrajzi területen és szakmai szegmensben dolgozó kiemelt ügyfelek, tervezőirodák napi szintű műszaki támogatásáért rögzítéstechnika, épületgépészeti tartószerkezet és tűzvédelem témakörében. Fókuszálva arra a kihívásra, hogy a leghatékonyabb műszaki megoldásokat és egyedi szolgáltatásokat tudjuk biztosítani a tulajdonosok, ügyvezetők és a döntéshozói hierarchiában szereplő döntéshozók igényei alapján.

Minden nap igazi csapatmunka lesz miközben az ország legnagyobb projektjein dolgozhatsz. Közösen kell majd együttműködnöd a közvetlen mérnök kollégáiddal, az irodában dolgozó mérnök csapatunkkal és az értékesítő kollégákkal, hogy a leghatékonyabb műszaki megoldásokat és egyedi szolgáltatásokat tudjuk biztosítani a legnagyobb, már hosszú évek óta ügyfélkörünkbe tartozó építőipari cégek részére.

MILYEN VÁLLALAT A HILTI?

Amennyiben új vagy ebben az iparágban, elképzelhető, hogy még nem hallottál rólunk. A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra.

Mintegy 30 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

MILYEN FELADATOKKAL JÁR A MUNKAKÖR?

  • A legfontosabb döntéshozók (tulajdonos, ügyvezető, egyéb vezetők) igényeinek felmérése alapján a műszakilag legmegfelelőbb megoldás kidolgozása és az értékesítő műszaki támogatása.
  • A kiemelt tervezőirodáknál feltárt igények alapján ügyfélfejlesztési tervek (Account Development Plan) összeállítása.
  • Az ügyfélfejlesztési tervekben maghatározott feladatok prioritásba helyezése és végrehajtása.
  • Műszakilag megfelelő, költségoptimalizált tervek, projekt ajánlatok kidolgozása.
  • A kiválasztott műszaki megoldás elméleti hátterének és gyakorlati alkalmazásának bemutatása irodában vagy akár a project helyszínén (szemináriumok, oktatások tartása).
  • Kapcsolattartás a legnagyobb projekteken megjelenő kiemelt ügyfeleinkkel (tervezők, beruházók, fővállalkozók, szakági kivitelezők, lebonyolítók stb.).
  • A napi rendszerességű projektlátogatások során az általad készített ajánlatok támogatása az ügyfélkör elkötelezettségének erősítése érdekében.
  • A közvetlen mérnöki kollégák bevonása az ajánlatok kidolgozásába, mindemellett műszaki és üzleti ismereteinek fejlesztése.

MIT KÍNÁLUNK?

  • Kiemelkedő bérezés, rugalmas cafeteria rendszer és teljesítményhez kötött anyagi és erkölcsi elismerés
  • Stabil háttérrel rendelkező, multinacionális munkakörnyezet, külföldi karrierépítési lehetőségekkel
  • Kiváló technikai és infrastruktúrális (autó, mobiltelefon, laptop) hátteret, hogy munkádat magas minőségben tudd végezni.
  • Felelősségteljes munkakört kínálunk már az első pillanattól kezdve, ahol szakértelmed fejlődése mellett biztosítjuk a megfelelő szabadságot és önállóságot
  • Közép- és felsővezetők támogatásával és bevonásával segítjük munkád sikerességét és támogatjuk személyes fejlődésedet.
  • A Hilti számára a legfontosabb kiemelt ügyfeleink fejlesztésére és Magyarország legnagyobb projektjeinek támogatására lesz lehetőséged, kötetlen munkaidőben.
  • Heti- és napi felkészülési időszakot, mely biztosítja neked a legfontosabb üzleti lehetőségek prioritásba helyezését.

AMIRE SZÜKSÉGED VAN:

  • Releváns főiskolai/egyetemi diploma – építőmérnök, épületgépész, gépészmérnök
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló CAD ismeret (2D, 3D) – Revit tudás előny
  • Kiváló MS Office (excel, ppt, word) valamint digitális munkavégzéssel kapcsolatos ismeretek
  • Vállalkozói szemlélet, ahol megjelenik a kitartás és kreativitás
  • Befogadás, hogy erősségeidre tudjunk építeni, illetve elfogadd az építőjellegű visszajelzéseket
  • Nyitott, fejlődni akaró, pozitív hozzáállás a mindennapi munkához
  • Hatékony kommunikáció és kiváló analitikai képesség
  • Kreatív problémamegoldó, megoldás orientált hozzáállás

MIÉRT ÉRI MEG JELENTKEZNED?

Mert kiváló szaktudással rendelkező, elkötelezett kollégák várnak Téged,akik egy igazán közösségi, innovatív és eredmény-orientált csapatot alkotnak.Számunkra nem gond, ha még sosem dolgoztál építőipari területen. A Hiltinél asiker záloga a csapatmunka és a képesség, háttértől függetlenül.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök