Field Engineer

  • Cég neve

    BNRG Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A kivitelezés megkezdése előtti előkészületi munkálatokban való részvétel. Helyszíni felmérések, helyszínre vonatkozó tervezett ütemezések, dokumentumok, tervek, költségvetések, ütemtervek megismerése, azok előkészítésében való részvétel.
  • Projektekhez kapcsolódó anyagszükségletek kivitelezési helyszínre, határidőre való biztosításában való részévétel.
  • Szoros együttműködés projektmenedzserrel, tervezővel és építésvezetővel. Aktív kapcsolattartás, együttműködés alvállalkozókkal, beszállítókkal.
  • A kivitelezésen közreműködő szakterületi szerelési munkák, vállalkozók munkájának, helyszínen történő felügyelete, ellenőrzése.
  • A kivitelezés során felmerülő problémák megoldása, és/vagy azok tervező- fejlesztő kollégákkal történő megbeszélése, megoldása.
  • A munkaterületen Minőség-ellenőrzés, munkavédelmi és biztonsági előírások és technológiai utasítások betartása és betartatása.
  • Építéshelyi adminisztráció, riportok, kimutatások naprakész vezetése.
  • Az erőművek készre jelentésének és bekapcsolásának menedzsmentjében aktív együttműködés, projektzáró dokumentum elkészítésében való közreműködés.
  • Munkakörhöz kapcsolódó energetikai piaci trendek, műszaki, technológiai berendezések, innovatív megoldások nyomon követése

Elvárások

  • Közép/Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év villamos területen szerzett szakmai tapasztalat, projekt menedzsment, naperőművek, ipari beruházások vagy egyéb ehhez kapcsolódó területeken,
  • Magasfokú probléma megoldó képesség és a részletekre való figyelmesség,
  • Önálló munkavégzési képesség, projekt szemlélet, proaktivitás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Biztos felhasználói informatikai ismeretek,
  • Műszaki ellenőri vagy FMV képesítés előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Kreatív munkakörnyezet,
  •  Változatos Projektek
  • Fejlődési és karrier lehetőség a cég növekedésével
  •  Állandó kihívások
  •  Versenyképes fizetés

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő Projekt Management cég, amely ipari beruházási szolgáltatásokat végez a napenergia és a termelőipar területén. A cég a Beruházások előkészítésére, engedélyeztetésére, lebonyolítására és ehhez kapcsolódó szolgáltatásokra specializálódott (teljeskörű project menedzsment a projekt ötlettől az engedélyeztetésen át az üzembehelyezésig). Meglevő csapatunkhoz keresünk villamosmérnök/mérnök kollégát Field Engineer pozícióba.