Festő szakmunkástanuló oktató

  • Cég neve

    ZÁÉV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Zalaegerszeg, Nagykanizsa

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

ZÁÉV Építőipari Zrt.

munkavállalót keres.

Munkavégzési helyek: Zalaegerszegi tanműhely / Nagykanizsai tanműhely / Projektek helyszínei

A ZÁÉV Zrt. leányvállalataival együtt ma már közel 400 munkavállalót foglalkoztató, az ország egyik meghatározó és dinamikusan fejlődő magasépítési fővállalkozó és generálkivitelező nagyvállalata.

Magas szintű munkával hosszú évtizedek óta formáljuk épített környezetünket, mindennapjainkat.

Munkatársainknak egy megbízható munkahelyen túl folyamatos fejlődést biztosító életpályát kínálunk mindamellett, hogy nagyszabású projektek megvalósításának is részesei lehetnek.

Feladatok:

  • A tanulók szakmai munkájának szervezése, tantervnek megfelelő irányítása.
  • A tanulók adminisztrációs feladatainak elvégzése (E-kréta, WEB jelenlét).
  • Együttműködés szakképző intézményekkel és Kamarával.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • közép- vagy felsőfokú építőipari végzettség
  • minimum 5 év szakmai gyakorlat
  • erkölcsi bizonyítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • pedagógiai érzék
  • konfliktuskezelés
  • önálló munkavégzési képesség
  • jó szervező és kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • mestervizsga

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli egészségügyi szolgáltatás

LEGYEN A ZÁÉV ÉPÍTŐMESTER CSAPATÁNAK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktató