Festő-mázoló

  • Cég neve

    Pracht und Pracht GmbH

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 500 - 3 500 Euro havi bér

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az Ön feladata:

  • Kül- és beltéri munkálatok
  • Szigetelés
  • Festés
  • Mázolás
  • Tapétázás
  • Gipszkartonnal való munkálatok

Elvárások

Amit Öntől várunk:

  • Szakirányban, vagy rokonszakmában szerzett iskolai végzettség
  • És/vagy szakmai tapasztalat (1-3 év)  végzettség hiányában legalább 2 év
  • Jogosítvány és autó (előny de nem elvárás)
  • Német nyelv ismerete (társalgási szintű A2/B1, szakszavak ismerete)
  • Teljes megbízhatóság
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szállás megszervezése
  • Biztos jövővel rendelkező, hosszútávú munkalehetőség
  • Hetente igényelhető előleg (250€)
  • Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
  • Magyar kapcsolattartó

Céginformáció

A Pracht&Pracht Personal-Consulting GmbH egy régóta működő német tulajdonú és központú munkaerő kölcsönző cég, amelynek célja, hogy a külföldről, -többek között Magyarországról- érkező munkavállalóknak segítsen megtalálni a számukra legmegfelelőbb, igényeikhez és tudásukhoz leginkább igazodó állást.

Festők jelentkezését várjuk dél-németországi munkavégzésre. Bérezés: 2600€ - 3500€ Netto (képzettség és nyelvtudástól függően).

Amennyiben az ajánlat felkeltette az érdeklődését a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el önéletrajzát és szakmai bizonyítványát.