Festő, gipszkartonos

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    - Tatabánya, Budapest, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Több éves tapasztalatod van festésben és gipszkartonozásban?
Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal is?
Akkor jelentkezz, Partnerünknél a helyed!

Partnerünk egy magyar dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

A tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő irodát és önálló tűzépet is üzemeltetnek, valamint belföldi fuvarozással is foglalkoznak.

Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Festés és gipszkartonozás végzése lakások és irodák építésekor, valamint felújításakor,
  • Homlokzatok hőszigetelése,
  • Munkaterületek előkészítése és tisztán tartása,
  • A precíz munkavégzés biztosítása az ügyfelek elvárásainak megfelelően,
  • Együttműködés más szakemberekkel a projekt hatékony lebonyolítása érdekében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 éves tapasztalat festésben és gipszkartonozásban,
  • Igényes, alapos és precíz munkavégzés,
  • Referenciával való rendelkezés,
  • Csapatban való munkavégzés és kommunikációs készségek,
  • Rugalmasság és képesség az egyidejű projektek kezelésére,
  • Jogosítvány és saját gépjármű próbaidő alatt,
  • Agilis és fiatalos hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Szakmai és egyéni fejlődés elősegítése (személyes mentor, gyártói oktatások),
  • Garantált a jó hangulatú légkör, összetartó csapat,
  • Hosszútávú karrierlehetőség (cégcsoportunk folyamatos bővülésével),
  • Érdekes és változatos projektekben való részvétel.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Festő, Mázoló

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tatabánya, illetve innen indulva projekttől függően Budapest, Komárom-Esztergom, Fejér és Győr-Moson-Sopron vármegyék.