Festékkeverő operátor

  • Cég neve

    SIKA Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Színkeverés / gyártás és dokumentáció;
  • Az üzem és a raktárrész rendjének fenntartása;
  • Adalékszerek gyártása, adminisztrációja;
  • Alapanyag szintek riportálása;
  • A raktárkezelés alapszabályainak betartása;
  • Minőségi vizsgálatok végrehajtása, eltérések lejelentése a felettesének;
  • A veszélyes termékekkel kapcsolatos előírások betartása;
  • Időszakos leltár

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány: 3312, 3324, 3313
  • 1-3 év festék színkeverésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói színtű PC ismeretek (Office 365)

Előnyt jelent

SAP gyártási modul ismerete és működtetése

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű szerződés;
  • Munkavégzés: hétfőtől péntekig, reggel fél 8-tól du. 4-ig;
  • Stabil, svájci vállalatcsoport;
  • Versenyképes juttatási csomag (SZÉP kártya nettó 40.000 ft / hó, bejárási támogatás, széleskörű egészségbiztosítási szolgáltatás, továbbá egy havi fizetésnek megfelelő bónusz)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Sika megbízható, innovatív, fenntartható és tartós megoldásokat kínál az építőiparban és az ipari ragasztástechnikában. Vezető szerepet töltünk be a vízszigetelés, építőipari tömítés, ragasztás és szerkezetmegerősítés területén. A Sika megoldások egyfajta minőségi védjegyet jelentenek, melyekre minden munkavállalónk és ügyfelünk számíthat.

Building trust: bizalmat építünk – ez a jelszavunk

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!