Festékkeverő, kolorisztikus

  • Cég neve

    TOTÁL LUX Kft.

  • Munkavégzés helye

    2011 Budakalász

  • Fizetés

    Bruttó 625e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Autófestékek keverése, színbeállítás cégünk telephelyén
  • Szakmai segítségnyújtás azon ügyfeleinknek, ahol saját festékkeverő rendszerünk megtalálható
  • Kiskereskedelmi üzletünkben szakmai segítségnyújtás
  • Problémás színek beállítása, felmerülő kérdésekben segítségnyújtás
  • Autófestékek spray palackba töltése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontosság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Budapest, Pest megyei lakcím
  • Javítófényezésben való jártasság

Amit kínálunk

  • Biztos munkalehetőség a piacon több, mint 30 éve jelen lévő cégnél
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés
  • Jó munkakörnyezet

Céginformáció

Az HB BODY SA több, mint 70 országba szállítja termékeit világszerte. A Totál Lux Kft. 30+ éve van jelen a magyar piacon és forgalmazza többek között ezen gyártó autófényezési anyagait is. Csapatunkba keresünk kollégát az alábbi munkakör betöltésére:

Magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva küldheti el.